Realizacje

Realizacje

 

Przenośniki wibracyjne

Projektowanie, wykonywanie i dostawa specjalizowanych torów podawczych , opartych na podajnikach wibracyjnych zbudowanych na podzespołach światowego leadera w technice podajników wibracyjnych – niemieckiej firmie RNA.

Możliwość zaprojektowania i dostawy kompletnego urządzenia wraz z automatycznym zasypem detali, podajnikiem wibracyjnym cylindrycznym, podajnikiem wibracyjnym liniowym oraz customizowanym odbiorczym stołem obrotowym. Zajmujemy się również doborem, dostawą i programowaniem robotów typu SCARA lub TRIPOD, sprzężonych z systemem wizyjnym, wykorzystywanych w procesach szybkozmiennych, a będących często ostatnim elementem budowanych linii podawania.

Nasza firma zajmuje się również kompleksowym wyposażeniem linii produkcyjnych w automatykę przemysłową. Posiadamy własną kadrę i współpracujemy ze specjalistami z dziedziny automatyki przemysłowej oraz robotyki. Mamy za sobą realizacje linii przepakowujących materiały sypkie, konfekcjonujących granulat oraz opakowania polipropylenowe o zadanej wadze i wielkości. Jesteśmy gotowi na zamówienie zrealizować projekt odpowiedni do wymagań danej dziedziny produkcji, zgodny z normami ISO oraz wyposażony w kompatybilne rozwiązania, pozwalające na rozbudowę lub modyfikacje urządzeń i oprogramowania w oparciu o istniejące popularne rozwiązania z dziedziny automatyki produkcji. Pracujemy na kontrolerach firmy Siemens, systemach bezpieczeństwa firmy Piltz.

Zautomatyzowana przesypownia

Zasadniczy fragment ciągu transportowo-pozycjonującego linii konfekcjonowania

Zespół zautomatyzowanego depaletyzatora wraz z ciągiem transportowym. Depaletyzator współpracuje ze stanowiskiem załadowczym wspartym robotem przemysłowym.

P.P.H Butra Sp.z.oo
Przenośniki wibracyjne Mechatronika i robotyka przemysłowa
ul. Władysława Łokietka 47c,
81-736 Sopot
biuro@butra.pl
tel./fax: +48 58 551 74 06
NIP 5850206558

Piotr Kostrzewa
DYREKTOR DZIAŁU
PROJEKTOWANIA I PRODUKCJI
tel. +48 600 239 492
piotr.kostrzewa@butra.pl

Mariusz Gibas
SALES
ENGINEER
tel. +48 509 903 206
mariusz.gibas@butra.pl